• اینایی که با این همه عدم مشتری مداری و رعایت فاجعه بار حقوق مصرف کننده هنوزم موندن تو بلاگفا و به حیات خودشون زیر سایه عالیجناب بلاگفا ادامه می دن دقیقا همونایی هستن که از ج ا ا  ناراضین و فحشو می کشن به خار مادر مسئولین نظام ولی تو خونه شون به عیش و نوش از قِبَل موقعیتشون مشغولن و کل ملت رو به...  خلاصه آسه میرن و آسه میان که گربه شاخشون نزنه!
  • دیروز تو یه جلسه کاری بودم پیرامون تهدیدات سایبری، سخنران مدعو که سِمَت دهن پر کنی هم داشت در بخشی از صحبتاش بدون اشاره به نام، به ماجرای بلاگفا اشاره کرد و گفت: به خاطر سهل انگاری بلاگر مزبور در انتخاب سرور هاش و سوتیهای خفن سخت افزاری 5 میلیون از اکانتهای بلاگفا مخدوش یا آسیب جدی دیدن!!! موضوع قابل چشم پوشی نیست! اونقدری مهم هست که در یک جلسه رسمی مطرح بشه اما خود بلاگفا هیچ خبری، اطلاعی، عذرخواهی ئی هیچی!!!! تازه طرف میگفت حالا که اکانتها مخدوش شدن تکلیف متخلفین اینتنتی چی میشه؟ چجوری اونایی که قبلا محتوای مجرمانه داشتن رو دستگیر کنیم هان؟؟؟ حالا با این حساب کی جواب من و شما رو میده؟ هیچکس!
  • خودم هم خوب می دونم که اکثر فعالان ایرانی دنیای مجازی معتقدن که دوران وبلاگنویسی گذشته! ولی چه ربطی داره؟ من وبلاگنویسی رو خیلی شریف تر از این شبکه های موبایلی میدونم و دلایلم رو هم قبلا گفتم! تصمیمم هم اینکه به همین روالم ادامه بدم! حالا با این اوصاف کجا باید بنویسم؟ وردپرس و بلاگ اسپات که اگه فیلتر نبودن شک نکن من از همون وقتا سمت سرور های فارسی نمیومدم ولی متاسفانه اینجوریاست دیگه! هر کاربر اینترنتی مجرم محسوب می شه مگر اینکه سرباز سایبری باشه! در همین راستا هم هرگونه اعتراض من و شما برای داشتن حقوق اولیه ی مجازی صرفن به درد گذاشتن در کوزه و خوردن آب خنکش میخوره!!
  • من اینجا رو قبلا فقط به خاطر استفاده از پیکو فایل ساخته بودم و برا همین به «آسمان وبلاگنویسی» کوچیدم، وگرنه اصلا تعصبی به این قضیه ندارم. اگه کسی بلاگر خارجی با پشتیبانی فونت فارسی می شناسه که فیلتر هم نباشه معرفی کنید همگی باهم کوچ کنیم بریم اونجا، خوب حالا چیکار کنیم؟
بعدا نوشت: اصل فاجعه پوکیدن مصیبت بار بلاگفا بود، حالا مصیبت بدتر انتخاب خونه ی جدیده! دوستان یه مقایسه ای بین این دو تا آدرس انجام بدید ببینیم کدوم یکی ادامه پیدا کنه بهتره...

http://khomaremasti.blog.ir/

http://khomaremasti.blogsky.com/